Rezervasyon & Sorularınız

+90 541 394 14 64
info@antikstonehouse.com

Sosyal Medya

Facebook
Instagram

Antik Stone House

Uçhisar’ın Kalbinde, Atlar Diyarında, Hayalinizin ötesinde otel..

20 yıl önce çanak ve testi atölyesinden çıktığımız yolu bir güveç fabrikası ile taçlandırdık., farklı hizmet sektörleri ile devam ettiğimiz Yolda Restaurant, hediyelik eşya ve seramik mağazası ile genişlettik Yolumuz ve ilkemiz hep hizmet olmuştur.

Geçmişten Geleceğe...

Hizmetin en güzelinin ev sahipliği olduğunu düşünüp bölgenin en yüksek peribacasının bulunduğu uçhisar bölgesinde(uçhisar kalesi) karşısında bulunan eski Taş Yapı evimizin restore ettirdik 8 odalı aile sıcaklığı ile ısınan misafir kahkahaları ile şenlenen bir butik otel yaptık. Temel ilkemiz Ticaret değil memnuniyet olsun istedik tek Kaygımız sizlerin memnuniyetini oldu. Bölgemizde bulunan en güzel manzaralar, aktviteler ve gezilecek yerler hakkında her türlü sorularınızı sıkılmadan cevaplayıp. Elimizden gelen bütün yardımları güler yüzümüz ile destekleyeceğimizden emin olabilirsiniz.

Otelimizde her alanda wi-fi hizmeti, 24 saat sıcak su, ayarlanabilir kalorifer ısıtma sistemi, her odada 82 ekran lcd tv sistemi, banyolarda havlu kurutmalık kalorifer peteği, yerler bölgede örülen halı çeşitleri ile kaplıdır. Otel mevkimiz yerel köy evlerinin bulunduğu uçhisar kalesi yanındadır. Göreme, çavuşin, zelve, paşabağları, Avanos otobüs durağına 20 metre mesafede dir. Hep dediğimiz gibi temel ilkemiz ticaret değil memnuniyettir.